Банско и Пирин (Разлог) завършиха наравно 1:1 в регионалното дерби от 10-ия кръг на „Б” група. Резултатът на срещата в зимния курорт откриха домакините, които поведоха след попадение на Венцислав Бенгюзов в 17-ата минута. Георги Ангелов насочи топката към Благой Наков, който от около 25 метра със страхотен шут обстрелва директно вратата на Пирин, Аршинков изби и в добавката Бенгюзов вкара кълбото в мрежата.

След гола футболистите на гостите наложиха играта си и положенията пред вратата на Банско заваляха едно след друго. Стражът Веселин Ганев имаше доста работа, а в 75-ата минута логичното се случи и беше наказан. Автор на изравнителното попадение за Пирин (Разлог) стана Димитър Наков - 1:1.

След равенството Банско има 13 точки и е в средата на класирането. Пирин (Разлог) е със 7, което отрежда на тима 12-ата позиция.