Дисциплинарната комисия към Българския футболен съюз (БФС) санкционира футболистите на Локомотив София - Джордан Айб и на Септември София - Валантайн Озорнвафор след срещата между двата тима в efbet Лига. "Железничарите" сразиха съперника с 3:0 в отложения мач от 22-ия кръг.
Айб ще пропусне един мач, а Озорнвафор - три. И двамата получиха червени картони в срещата, която се проведе във вторник.