ЦСКА победи  втородивизионния Литекс с 4:1 в учебна контролна игра, която се игра на клубната база в Панчарево.

Треньорът на "червените" Стойчо Младенов използва всичките си здрави налични футболисти, както и юноши от Академията.

Winbet - победата е емоция! (18+)

С два гола след възстановяването си от контузия в игра се завърна нападателят Бисмарк Чарлс. Ганаецът се разписа майсторски до почивката, а освен това бе фаулиран за дузпа, която Карло Мухар превърна в гол в 43-ата минута. Домакините изпуснаха още няколко изгодни положения чрез Хамза Чатакович, Йоан Баи, Бисмарк Чарлс и младока Росен Божинов.

И през второто полувреме момчетата на Младенов продължиха да доминират като в 69-ата минута с техничен удар от границата на наказателното поле сред голмайсторите се нареди и холандецът Яник Вилдсхут, който постоянно е упрекван, че не вкарва в официалните срещи.

Почетното попадение за гостите бе дело на Илиян Капитанов, който се разписа от дузпа през първата част.