Бившият рефер Костадин Пързулов, който е член на Управителния съвет на Асоциацията на съдиите по футбол в България, осигури част от наградите на завършилия вчера зимен турнир на училищата, работещи по програмата на ДФК „Лъвчетата“. Той е почетен председател на Българска работническа федерация „Спорт и здраве“, която зарадва децата с фланелки, ранички и тениски.

Отборът на 55 СОУ с треньор Алексей Степанов спечели убедително надпреварата при отборите 3-4 клас. Купата на шампионите бе връчена от председателя на ДФК „Лъвчетата“ Венцислав Гаврилов. Тимът на 122 ОУ с треньор Дилян Георгиев спечели надпреварата при смесените отбори след драматична победа на финала с дузпи срещу 108 СОУ, след като редовното време завърши 1:1. Купата на победителите връчи организаторът в ДФК „Лъвчетата“ Любчо Славчев, който е и председател на Съдийската комисия на ЗС на БФС-София.