Интересен момент се случи по време на днешния мач между “Ботев” (Нови пазар) и Скрита сила (Мъдрево). Делегатът на двубоя Димо Радев напусна 20 минути преди края на двубоя, за да отиде да зареди автомобила си на близката бензиностанция. Бившият елитен рефер така и не се появи до края на двубоя, на който трябваше да отговаря за обстановката на стадиона в Нови пазар. Радев се появи едва 10 минути след края на двубоя. Гостите от Мъдрево поведоха с 1:0 след гол в 19-ата минута. Домакините от Нови пазар изравниха в 36-ата минута, но при попадението имаше фаул срещу вратаря на Скрита сила, който остана незабелязан от съдията Димитър Желязков от Силистра. През втората част домакините вкараха и победното попадение за 2:1. Президентът на гостите от Мъдрево Майрам Апти – Марчо искаше да извади отбора от терена, но след молби на шефове от Зоналния съвет бе спрян./БЛИЦ