Големи неприятности сполетяха един от футболистите, напуснали българското първенство през това лято.

Новото попълнение на Олимпия (Любляна) Шанде скъса ахилесовото си сухожилие още в първата контролна среща.

Доскоро крилото риташе за нашия Спартак (Варна).

Тежката контузия е наложила операция, която днес е преминала успешно. Сега го очаква по-дълъг период на възстановяване.

"За съжаление, началото на неговата история в Любляна не се разви така, както всички желаехме, но вярваме, че Шанде със своята позитивна енергия ще преодолее успешно това препятствие. По време на възстановяването клубът ще бъде плътно до него и ще му осигури всички необходими условия, за да се завърне възможно най-скоро на терена“, заяви спортният директор Неджат Айгюн.

“Шанде, целият отбор е зад теб. Пожелаваме ти успешно възстановяване и възможно най-скорошно завръщане сред Драконите”, пишат още от клуба.