Новото попълнение на ЦСКА Лео Перейра е бил съотборник с двама бивши играчи на Левски по време на престоя си в бразилския гранд Гремио.

В клуба от Порту Алегри 25-годишното крило е играл заедно с преминалите през „Герена“ Рикардиньо и Дарлан. С нападателя има общо 20 мача за родния тим на Роналдиньо, а с халфа е бил на терена в 12 случая, отбелязва "Тема Спорт". И двамата бивши левскари имат асистенции за голове на Лео Перейра.

Крилото на „армейците“ играе за Гремио през 2021 г, когато е преотстъпен от Итуано. Като футболист на „трикольорите от пампасите“ често влиза в игра на мястото на бразилския национал Дъглас Коста, направил име като футболист на Байерн и Ювентус. В седем мача дори са заедно на терена. Вчера Перейра даде интервю за официалния сайт на ЦСКА.

efbet Лига - сезон 2025/2026

Купа на България - сезон 2025/2026