ОФК Пирин победи Перун с 1:0 в контрола, играна в Кресна. “Орлетата” бяха по-добри през целия мач и само пропуските на нападателите им попречиха да запишат далеч по-убедителен успех. През второто полувреме пиринци натиснаха моментално търсейки гола, като атаките се заредиха една след друга. В 55-ата минута Григоров и Кацимерски комбинираха добре, като последният стреля прецизно от около 11 метра покрай вратаря за 0:1 .

20 минути преди края в игра влезе ветеранът Георги Бижев, който направи повторен дебют за Пирин. Само няколко минути по-късно нападателят стреля покрай вратата от около 3-4 метра. Бижев
стана свободен агент, след като напусна Ресовия (Жежов) през зимата. У нас за последно 30-годишният Бижев игра за Спартак (Вн) и Доростол, откъдето премина в Полша заедно с Тихомир Ченешков. В 70-ата минута бе най-чистото положение за домакините, като след удар от около 25 метра, нападател удари гредата.