Мачът по минути с БЛИЦ
1 - начало на мача
1 -
първа атака за българите, Бандаловски центрира отдясно в наказателното поле, но Димитър Рангелов остана под топката
6 - ГРЕДА след удар на Георги Сърмов. Телкийски центрира от корнер около точката за изпълнение на дузпа, Сърмов стреля с глава, но топката срещна гредата и излезе в аут
8 - удар на Фернандиньо, но топката излиза в аут
13 - хубава атака на България, Стилиян Петров изведе добре Димитър Рангелов, но нападателят се забави и не успя да стреля, а и бе затворен от Ищенко
18 - първа грешка на Веселин Минев, не успя да спре топката, тя му бе открадната от Фернандиньо, но играчът на Шахтьор не застраши вратата на Иванков
27 - пряк свободен удар пред наказателното поле на България след фаул на Чавдар Янков, Жадсон шутира, прехвърли стената, но прати топката в ръцете на Иванков
37 - първа смяна в състава на България, на мястото на Телкийски влиза Валери Домовчийски
39 - грешка в защитата на Шахтьор, лошо върната топка към вратаря Вирт, но стражът изпревари Домовчийски
40 - пропуск на Луис Адриано, нападателят излъга защитата ни, след това и Иванков, шутира, но в последния момент Бандаловски притича и изчисти топката преди да влезе във вратата
45 - край на първото полувреме, двата тима се разделят за почивка при резултат 0:0
----------------------------------------------------------------
46 -
смяна в състава на България, на мястото на Димитър Иванков влиза Ники Михайлов
46 - начало на второто полувреме
47  - изстрел на Димитър Рангелов от пряк свободен удар, но право в ръцете на вратаря на Шахтьор
60 - смяна в състава на България, на мястото на Димитър Рангелов влезе Иван Стоянов
63 - опит на Домовчийски за задна ножица, но нападателят ни за малко да изрита в главата съперник