БЛИЦ ГЕЙМ 1 (ИГРА С НАГРАДИ) приключи! Както се казва, който играл – играл. Свободната игра обаче си върви и там за удоволствие може да проверите знанията си.
В понеделник, 9 юли, стартира втората част на играта с награди - БЛИЦ ГЕЙМ 2. Тя тръгва с изцяло нови въпроси и ново класиране. Т.е. – тези, които не са успели в първия път, им се отдава втори шанс да тестват своите футболни познания и да играят за големите ни награди. Припомняме, че една от тях е личен автограф и фланелка на Лео Меси!
Припомняме и друго – БЛИЦ ГЕЙМ (ИГРА С НАГРАДИ) се състои от четири части. После следва финален кръг, който ще се проведе в редакцията ни през октомври. В него 12 от най-добрите (първите трима от четирите игри) ще бъдат тествани от специална комисия.  Едва тогава ще стане ясно окончателното класиране – как ще бъдат разпределени 12-те големи награди!

Първите трима от играта с награди БЛИЦ ГЕЙМ 1 са:

1. Мартин Иванов 553 648 ТОЧКИ

2 . Евгени Евгениев528 517 ТОЧКИ
3. suber 507 759 ТОЧКИ

Те се класират за финалния кръг през октомври и няма смисъл вече да играят в следващите три издания на БЛИЦ ГЕЙМ.

Това пък е списъкът на класирате се от 4 до 50 място. Тези участници могат да атакуват първите три места в следващите три издания на БЛИЦ ГЕЙМ, но даже и да не успеят, ще участват в битките за допълнителните награди. Така че – ако не си сред първите трима, е важно да си поне в топ 50!

ГОЛЯМАТА НАГРАДА
Посещение на голям мач в чужбина от европейско клубно първенство (от топ 4 – Испания, Англия, Германия или Италия). Кой ще е точно двубоят – ще обявим допълнително. Причината – тъй като играта ще завърши в началото на октомври, все още не е ясна програмата за новия сезон на нито едно от големите първенства.

ВТОРА НАГРАДА
Личен автограф с послание и лична фланелка на световноизвестната футболна звезда Леонел Меси!

ТРЕТА НАГРАДА
4K телевизор (43 инча) от търговска верига ЗОРА плюс фланелка на любим български футболен отбор

ЧЕТВЪРТА НАГРАДА
4К телевизор (40 инча) от търговска верига ЗОРА плюс фланелка на любим български футболен отбор

ПЕТА НАГРАДА
Телевизор (32 инча) от търговска верига ЗОРА плюс посещение на домакински мач на български отбор