Агенция БЛИЦ спазва традицията си и я представя на своите читателите пълната програма за сезон 2024/25 на Първа лига. За трета поредна година участниците в шампионата са 16. През този шампионат няма дебютиращи в елита отбори, след като Пирин и Етър изпаднаха, а в първото ниво се завърнаха Спартак (Варна) и Септември (София).

ПЪЛНА ПРОГРАМА НА СЕЗОН 2024/25 НА ПЪРВА ЛИГА
1 КРЪГ
19 юли 2024 г. (петък)
18:45 часа Черно море – ЦСКА 1948 (Диема Спорт)
21:15 часа Крумовград – Славия (Диема Спорт)
20 юли 2024 г. (събота)
19:00 часа Локомотив (Пловдив) - Арда (Диема Спорт)
21:15 часа Локомотив (София) – Левски (Диема Спорт)
21 юли 2024 г. (неделя)
19:00 часа Ботев (Враца) - Ботев (Пловдив) (Диема Спорт)
21:15 часа Лудогорец – ЦСКА (Диема Спорт)
22 юли 2024 г. (понеделник)
19:00 часа Хебър - Спартак (Варна) (Диема Спорт)
21:15 часа Септември (София) – Берое (Диема Спорт)

2 КРЪГ
26 юли 2024 г. (петък)
19:00 часа Арда – Крумовград (Диема Спорт)
21:15 часа Левски - Ботев (Враца) (Диема Спорт)
27 юли 2024 г. (събота)
19:00 часа ЦСКА – Хебър (Диема Спорт)
21:15 часа Славия – Лудогорец (Диема Спорт)
28 юли 2024 г. (неделя)
19:00 часа ЦСКА 1948 - Спартак (Варна) (Диема Спорт)
21:15 часа Ботев (Пловдив) - Локомотив (Пловдив) (Диема Спорт)
29 юли 2024 г. (понеделник)
19:00 часа Берое - Локомотив (София) (Диема Спорт)
21:15 часа Черно море - Септември (София) (Диема Спорт)

3 КРЪГ
3 август 2024 г., събота:
Септември (София) - ЦСКА 1948
Локомотив (София) - Черно море
Ботев (Враца) - Берое
Локомотив (Пловдив) - Левски
Крумовград - Ботев (Пловдив)
Лудогорец - Арда
Хебър - Славия
Спартак (Варна)- ЦСКА

4 КРЪГ
10 август 2024 г., събота:

ЦСКА 1948 - ЦСКА
Славия - Спартак (Варна)
Арда- Хебър
Ботев (Пловдив) - Лудогорец
Левски - Крумовград
Берое - Локомотив (Пловдив)
Черно море - Ботев (Враца)
Септември (София) - Локомотив (София)

5 КРЪГ
17 август 2024 г., събота:

Локомотив (София) - ЦСКА 1948
Ботев (Враца) - Септември (София)
Локомотив (Пловдив) - Черно море
Крумовград - Берое
Лудогорец - Левски
Хебър - Ботев (Пловдив)
Спартак (Варна)- Арда
ЦСКА - Славия

6 КРЪГ
24 август 2024 г., събота:

ЦСКА 1948 - Славия
Арда - ЦСКА
Ботев (Пловдив) - Спартак (Варна)
Левски - Хебър
Берое - Лудогорец
Черно море - Крумовград
Септември (София) - Локомотив (Пловдив)
Локомотив (София) - Ботев (Враца)

7 КРЪГ
31 август 2024 г., събота:

Ботев (Враца) - ЦСКА 1948
Локомотив (Пловдив) - Локомотив (София)
Крумовград - Септември (София)
Лудогорец - Черно море
Хебър - Берое
Спартак (Варна)- Левски
ЦСКА - Ботев (Пловдив)
Славия - Арда

8 КРЪГ
14 септември 2024 г., събота

ЦСКА 1948 - Арда
Ботев (Пловдив) - Славия
Левски - ЦСКА
Берое - Спартак (Варна)
Черно море - Хебър
Септември (София) - Лудогорец
Локомотив (София) - Крумовград
Ботев (Враца) - Локомотив (Пловдив)

9 КРЪГ
21 септември 2024 г., събота:

Локомотив (Пловдив) - ЦСКА 1948
Крумовград - Ботев (Враца)
Лудогорец - Локомотив (София)
Хебър - Септември (София)
Спартак (Варна)- Черно море
ЦСКА - Берое
Славия - Левски
Арда- Ботев (Пловдив)

10 КРЪГ
28 септември 2024 г., събота:

ЦСКА 1948 - Ботев (Пловдив)
Левски - Арда
Берое - Славия
Черно море - ЦСКА
Септември (София) - Спартак (Варна)
Локомотив (София) - Хебър
Ботев (Враца) - Лудогорец
Локомотив (Пловдив) - Крумовград

11 КРЪГ
5 октомври 2024 г., събота:

Крумовград - ЦСКА 1948
Лудогорец - Локомотив (Пловдив)
Хебър - Ботев (Враца)
Спартак (Варна)- Локомотив (София)
ЦСКА - Септември (София)
Славия - Черно море
Арда- Берое
Ботев (Пловдив) - Левски

12 КРЪГ
19 октомври 2024 г., събота:

ЦСКА 1948 - Левски
Берое - Ботев (Пловдив)
Черно море - Арда
Септември (София) - Славия
Локомотив (София) - ЦСКА
Ботев (Враца) - Спартак (Варна)
Локомотив (Пловдив) - Хебър
Крумовград - Лудогорец

13 КРЪГ
26 октомври 2024 г., събота:

Лудогорец - ЦСКА 1948
Хебър - Крумовград
Спартак (Варна)- Локомотив (Пловдив)
ЦСКА - Ботев (Враца)
Славия - Локомотив (София)
Арда- Септември (София)
Ботев (Пловдив) - Черно море
Левски - Берое

14 КРЪГ
2 ноември 2024 г., събота:

ЦСКА 1948 - Берое
Черно море - Левски
Септември (София) - Ботев (Пловдив)
Локомотив (София) - Арда
Ботев (Враца) - Славия
Локомотив (Пловдив) - ЦСКА
Крумовград - Спартак (Варна)
Лудогорец - Хебър

15 КРЪГ
9 ноември 2024 г., събота:

Хебър - ЦСКА 1948
Спартак (Варна)- Лудогорец
ЦСКА - Крумовград
Славия - Локомотив (Пловдив)
Арда- Ботев (Враца)
Ботев (Пловдив) - Локомотив (София)
Левски - Септември (София)
Берое - Черно море

16 КРЪГ
23 ноември 2024 г., събота:

ЦСКА 1948 - Черно море
Берое - Септември (София)
Левски - Локомотив (София)
Ботев (Пловдив) - Ботев (Враца)
Арда- Локомотив (Пловдив)
Славия - Крумовград
ЦСКА - Лудогорец
Спартак (Варна)- Хебър

17 КРЪГ
30 ноември 2024 г., събота:

Спартак (Варна)- ЦСКА 1948
Хебър - ЦСКА
Лудогорец - Славия
Крумовград - Арда
Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив)
Ботев (Враца) - Левски
Локомотив (София) - Берое
Септември (София) - Черно море

18 КРЪГ
4 декември 2024 г., сряда:

ЦСКА 1948 - Септември (София)
Черно море - Локомотив (София)
Берое - Ботев (Враца)
Левски - Локомотив (Пловдив)
Ботев (Пловдив) - Крумовград
Арда - Лудогорец
Славия - Хебър
ЦСКА - Спартак (Варна)

19 КРЪГ
7 декември 2024 г., събота:

ЦСКА - ЦСКА 1948
Спартак (Варна)- Славия
Хебър - Арда
Лудогорец - Ботев (Пловдив)
Крумовград - Левски
Локомотив (Пловдив) - Берое
Ботев (Враца) - Черно море
Локомотив (София) - Септември (София)

20 КРЪГ
8 февруари 2025 г., събота:

ЦСКА 1948 - Локомотив (София)
Септември (София) - Ботев (Враца)
Черно море - Локомотив (Пловдив)
Берое - Крумовград
Левски - Лудогорец
Ботев (Пловдив) - Хебър
Арда- Спартак (Варна)
Славия - ЦСКА

21 КРЪГ
15 февруари 2025 г., събота:

Славия - ЦСКА 1948
ЦСКА - Арда
Спартак (Варна)- Ботев (Пловдив)
Хебър - Левски
Лудогорец - Берое
Крумовград - Черно море
Локомотив (Пловдив) - Септември (София)
Ботев (Враца) - Локомотив (София)

22 КРЪГ
22 февруари 2025 г., събота:

ЦСКА 1948 - Ботев (Враца)
Локомотив (София) - Локомотив (Пловдив)
Септември (София) - Крумовград
Черно море - Лудогорец
Берое - Хебър
Левски - Спартак (Варна)
Ботев (Пловдив) - ЦСКА
Арда - Славия

23 КРЪГ
1 март 2025 г., събота:

Арда - ЦСКА 1948
Славия - Ботев (Пловдив)
ЦСКА - Левски
Спартак (Варна)- Берое
Хебър - Черно море
Лудогорец - Септември (София)
Крумовград - Локомотив (София)
Локомотив (Пловдив) - Ботев (Враца)

24 КРЪГ
8 март 2025 г., събота:

ЦСКА 1948 - Локомотив (Пловдив)
Ботев (Враца) - Крумовград
Локомотив (София) - Лудогорец
Септември (София) - Хебър
Черно море - Спартак (Варна)
Берое - ЦСКА
Левски - Славия
Ботев (Пловдив) - Арда

25 КРЪГ
15 март 2025 г., събота:
Ботев (Пловдив) - ЦСКА 1948
Арда- Левски
Славия - Берое
ЦСКА - Черно море
Спартак (Варна)- Септември (София)
Хебър - Локомотив (София)
Лудогорец - Ботев (Враца)
Крумовград - Локомотив (Пловдив)

26 КРЪГ
29 март 2025 г., събота:

ЦСКА 1948 - Крумовград
Локомотив (Пловдив) - Лудогорец
Ботев (Враца) - Хебър
Локомотив (София) - Спартак (Варна)
Септември (София) - ЦСКА
Черно море - Славия
Берое - Арда
Левски - Ботев (Пловдив)

27 КРЪГ
2 април 2025 г., сряда:

Левски - ЦСКА 1948
Ботев (Пловдив) - Берое
Арда- Черно море
Славия - Септември (София)
ЦСКА - Локомотив (София)
Спартак (Варна)- Ботев (Враца)
Хебър - Локомотив (Пловдив)
Лудогорец - Крумовград

28 КРЪГ
5 април 2025 г., събота:

ЦСКА 1948 - Лудогорец
Крумовград - Хебър
Локомотив (Пловдив) - Спартак (Варна)
Ботев (Враца) - ЦСКА
Локомотив (София) - Славия
Септември (София) - Арда
Черно море - Ботев (Пловдив)
Берое - Левски

29 КРЪГ
12 април 2025 г., събота:

Берое - ЦСКА 1948
Левски - Черно море
Ботев (Пловдив) - Септември (София)
Арда- Локомотив (София)
Славия - Ботев (Враца)
ЦСКА - Локомотив (Пловдив)
Спартак (Варна)- Крумовград
Хебър - Лудогорец

30 КРЪГ
18 април 2025 г., петък:

ЦСКА 1948 - Хебър
Лудогорец - Спартак (Варна)
Крумовград - ЦСКА
Локомотив (Пловдив) - Славия
Ботев (Враца) - Арда
Локомотив (София) - Ботев (Пловдив)
Септември (София) - Левски
Черно море - Берое