Футболният отбор на БЛИЦ научи името на първия си съперник за новото първенство в Макдоналдс Медия Лига. Стартираме срещу колегите от "24 часа" след две седмици.

В тазгодишното издание на Медийната Лига ще вземат участие 10 отбора, които ще се срещнат помежду си по два пъти в рамките на два полусезона – есенен и пролетен.

Новото в регламента този сезон е, че шампионът сред медиите ще участва в българската Шампионска лига по минифутбол, където играят първенците на всички лиги, организирани от БЛФЗ в близо 20 града.

Заелите второ и трето място в Медийната Лига пък се класират директно за Лига България, където ще се включат отборите, финиширали на тези места в останалите първенства на БЛФЗ.

Програмата за 1 кръг: Агенция БЛИЦ – "24 часа", "Гонг" и Ринг - БНР, "Тема Спорт" – БНТ, ТВ7 – "Спортал", "7 дни спорт" – Про Медия