Президентът на Българския футболен съюз Борислав Михайлов лично посрещна юношеския ни национален отбор до 17 години при завръщането му от квалификационния турнир в Сърбия.

1000 лева Oнлайн казино Бонус от efbet

Там тимът на Йордан Петков постигна фурор, като победи селекциите на две от най-силните школи на планетата – Хърватия и Сърбия, и завърши на първо място в групата си с пълен актив от девет точки и без допуснат гол.

Успехът на младите лъвчета им гарантира място в първа урна на жребия за Елитния кръг за класиране на Евро 2022, който ще се изиграе напролет.

„Искрено ви поздравявам за мъжката игра и чудесните победи! Зарадвахте цялата страна и доказахте, че България продължава да ражда и развива страхотни футболни таланти“, заяви Михайлов и пожела на отбора класиране за финалите на шампионата в Израел.

Футболистите бяха зарадвани и с финансови премии за впечатляващото си представяне в квалификационната група.