Локомотив (София) разби с 4:0 Хебър (Пазарджик) в първа контрола от зимната подготовка. Срещата се игра на пoмощния терен на стадион "Локомотив".

"Железничарите" излязоха напред в резултата в 21-ата минута, когато Том изпълни прецизно фаул и прати топката във вратата на гостите. Малко по-късно Локомотив стигна до втори гол. Негов автор бе дошлият под наем от Левски Алекс Боримиров, който реализира дебютното си попадение с червено-черния екип.

В 63-ата минута гостите бяха близо до това да намалят резултата, но играч на Хебър удари греда. Последва бърза контраатака за Локомотив, след която Илия Димитров покачи за 3:0. Новото попълнение на столичани Исмаел Тайдер също можеше да запише името си сред голмайсторите, но уцели греда.

В 73-ата минута Локомотив все пак стигна до четвърти гол, дело на Александър Александров след контраатака.

Следващата контрола на Локомотив (София) е идната събота от 13:00 часа в „Надежда“ срещу Рилски спортист.