Халфът Борислав Цонев вкара първите си два гола за Берое при победата с 3:0 над аутсайдера Монтана в 25-ия кръг на Първа лига.

"Съжаляваме, но вече мина това време да съжаляваме за изпуснатия шанс, че не сме в първата шестица. Сега гледаме напред да играем добре и да постигаме  победи. За мен най-важно е да играем хубав футбол целия отбор и да побеждаваме. Има доста време до този плейоф, или бараж, за Лига Еворпа. Берое е такъв отбор, че ще се бори за Европа със сигурност, заяви Цонев пред Диема спорт.

-Мисля, че направихме добър мач през второто полувреме. Първото полувреме бяхме по-колебливи, дадохме инициативата на Монтана и не се получиха нещата, но второто направихме добри неща. Със сигурност не е подценяване, имахме три загуби и победа с Левски, не се намирахме в прекрасна серия. Не бяхме пределно концентрирани. Радвам се, че през второто полувреме променихме коренно държанието си на терена."