“Ботев” (Враца) и Видима-Раковски направиха равенство 2:2 в мач от последния 30-и кръг на “А” група. Още преди двубоя домакините от Враца си бяха осигурили оставане в елита и за догодина, а гостите от Севлиево ще играят в “Б” група през следващия сезон. Видима поведе с 2:0 още през първото полувреме след голове на Герасим Заков и Ангел Русев от дузпа. Заков изведе гостите напред в резултата в 16-ата минута. В 30-ата севлиевци получиха право да изпълнят дузпа след фаул на вратаря Митов срещу Кожухаров. Ангел Русев беше точен от бялата точка за 2:0.

През второто полувреме домакините вкараха два гола за крайното 2:2. Още в 48-ата минута Лъчезар Балтанов намали на 1:2. В 55-ата минута Николай Владинов изравни за крайното 2:2. Малко след това Румен Рангелов от “Ботев” (Враца) направи два поредни пропуска, останал сам срещу вратаря на гостите Митев./БЛИЦ