Ботев (Враца) организира голямо шествие за феновете преди предстоящия в понеделник домакински мач срещу ЦСКА от деветия кръг на efbet Лига.
СЪОБЩЕНИЕТО НА ВРАЧАНИ
ВРАЦА ЩЕ Е НА КРАКА!
На 22 септември градът ще гори в зелено!
В 19:00 ч. пред паметника на Христо Ботев започва ГОЛЯМОТО ШЕСТВИЕ!
Целта е ясна – да залеем стадиона и да подкрепим отбора в битката срещу ЦСКА!
Начало на мача: 20:30 ч.
Нека улиците пеят, нека стадионът се тресе, нека покажем какво значи ВРАЦА!
ВСИЧКИ НА ШЕСТВИЕТО! ВСИЧКИ НА ТРИБУНИТЕ!
С Ботевска воля, с Ботевски дух