ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Вижте как прогнозираха мача Христина Христова и Красимир Минев в играта Ефбет Лига на Букмейкър БЛИЦ

Локомотив (София) загуби с 1:3 у дома от Етър и разочарова феновете си навръх 94-ия рожден ден на клуба. За "железничарите" това е четвърто поредно поражение, а "болярите" записаха първата си победа от старта на първенството в Efbet Лига.

Мачът в "Надежда" беше помрачен и от грозни сцени, след като в 70-ата минута футболистите на двата отбора се сбиха. Мелето започна след сблъсък между Валери Христо и Красимир Милошев, след което Пламен Димов хвана за гушата играча на Локомотив и последваха сблъсъци и разправии. Димов получи директен червен картон, а съдията Кристиян Колев извади и няколко жълти картона.

WINBET – забавление онлайн с над 1400 слот игри! (18+)

Симеон Мечев откри резултата в осмата минута с красив гол, а в 23-ата страхотно попадение вкара и Крум Стоянов 1:1.

Още до почивката "болярите" осъществиха пълен обрат, след като Кольо Станев наказа Александър Любенов в 45-ата минута. В 53-ата минута точен за Етър беше и Мартин Николов. Той вкара ефектно с пета за 3:1 за гостите от Велико Търново, което не се промени до края на двубоя и "железничарите" и в този мач останаха с празни ръце.

Националният селекционер Младен Кръстаич беше сред зрителите на двубоя.

Еfbet Лига - сезон 2023/2024

Класирането в Efbet Лига

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!

ЛОКОМОТИВ (София) - ЕТЪР 1:3
1:0 Симеон Мечев (8), 1:1 Крум Стоянов (23), 1:2 Кольо Станев (45), 1:3 Мартин Николов (53)

По-важното от мача по минути:
* Минута мълчание в памет на легендата на Локомотив (София) Йордан Събков, който преди дни си отиде от този свят, както и за починалото дете на тренировка в Русе, което бе ударено от мълния.
1 - Начало на срещата.
5 - Играта е спряна за една минута, за да могат двата отбора и феновете да покажат подкрепата си към Петър Хубчев, който се бори с коварно заболяване.
8 ГОЛ! Симеон Мечев със страхотно попадение - 1:0 за Локомотив. Халфът получи топката пред наказателното поле от Фелипе Райън, завъртя се и с брилянтен удар се разписа в далечния ъгъл на Мартин Величков.
23
ГОЛ! Ново красиво попадение - 1:1. Капитанът на Етър Крум Стоянов вкара с воле с левия крак, пронизвайки отблизо Александър Любенов след центриране на Кольо Станев.
26  Гостите за малко да осъществят обрат. Мартин Тошев успя да се измъкне от бранителите на домакините и засече от воле центриране отляво, топката прелетя опасно покрай вратата.
38  Диого Тешейра се контузи и беше заменен от Красимир Милошев.
43   Крум Стоянов не може да продължи. Авторът на изравнителния гол за Етър е с контузия и отстъпва място на Мартин Николов. Капитанската лента отиде на ръката на Георги Ангелов.
45  ГОЛ! Етър прави пълен обрат и вече води с 2:1, точен е Кольо Станев.
45 - Добавеното време е 3 минути.
45+3 - Край на първото полувреме.
----
46 - Начало на второто полувреме.
53  ГОЛ! Мартин Николов се разписа с пета и Етър поведе с 3:1. Александър Любенов не успя да изчисти добре топката след центриране от корнер. Тя се озова в Мартин Моран, но той не можа да стреля по най-добрия начин, от което се възползва Мартин Николов, който ефектно вкара с пета.
70  Грозни сцени на терена, играчите се сбиха. Валери Христов и Красимир Милошев се спречкаха, след което настана меле и играта беше прекъсната за около две минути.
73  ЧЕРВЕН КАРТОН за Пламен Димов, който беше сред най-активните в мелето.
73 Жълти картони за Милошев, Валери Христов, Мечев и Георги Александров.
73 Жълт картон за треньора на Етър Емануел Луканов, който влезе на терена да разтървава играчите.
90 - Добавеното време е 6 минути.
90+6 - Край на мача. Етър победи Локомотив (София) с 3:1.

Локомотив София
ЛОКОМОТИВ (Сф): 24.Александър Любенов (к), 33.Алан Диас, 12.Бруно Франко (56  13.Галин Минков), 4.Диме Димов, 20.Диого Тешейра  (38  26.Красимир Милошев ), 31.Красимир Станоев (56  45.Димитър Митков), 16.Симеон Мечев  , 7.Фелипе Райън (46  98.Стив Траоре), 22.Ивайло Найденов (83  10.Валентин Николов), 9.Калоян Кръстев, 11.Карлос Франса
Резерви: 1.Бабукар Гайе, 10.Валентин Николов, 13.Галин Минков, 45.Димитър Митков, 5.Даниел Ками, 26.Красимир Милошев, 93.Стефан Ламбезе, 98.Стив Траоре, 15.Лука Иванов
Треньор: Стойчо Стоев

ЕTЪР: 22.Мартин Величков, 2.Валери Христов , 6.Пламен Димов, 15.Георги Ангелов, 25.Крум Стоянов (к)   (43  77.Мартин Николов ), 8.Мартин Моран  (82  26.Мариян Иванов), 29.Янко Ангелов, 7.Кольо Станев  (82  19.Хавиер Бетегон), 38.Владислав Найденов, 28.Николай Янков (65  4.Георги Александров ), 9.Мартин Тошев (82  14.Ивайло Димитров)
Резерви: 1.Дамян Христов, 4.Георги Александров, 26.Мариян Иванов, 77.Мартин Николов, 19.Хавиер Бетегон, 14.Ивайло Димитров, 24.Шахредин Букхолда
Треньор: Емануел Луканов

София, стадион "Локомотив"
Съдия: Кристиян Колев

Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР