Премиерът Бойко Борисов игра цял мач при победата на Витоша (Бистрица) с 1:0 като гост на Септември (София) в среща от 30-ия кръг на Югозападната "В" група. Единственото попадение на изкуствения терен на столичното 57-о СОУ реализира юношата на “Левски” Димитър Кръстев в 45-ата минута. През първата част Витоша смачка своя опонент, но вкара само един гол, дело на ботевградчанина. След почивката ролите се размениха и домакините се разминаха с изравняването на няколко пъти.

Лидерът Сливнишки герой завърши 1:1 при визитата си на “Левски” (Елин Пелин) и така отборът на Бойко Борисов съкрати преднината на Героя на 9 точки. Тимът на министър-председателя обаче е на трета позиция в класирането. Втори продължава да бъде Пирин (Разлог), който разгроми Авангард (Бачево) с 6:0 като домакин и има точка аванс пред съперника от Бистрица./БЛИЦ