Витоша (Бистрица) победи Спортист (Своге) с 2:0 в контрола, играна на стадиона до летище София. И двата гола за домакините заби през първото полувреме Николай Божов.

Ветеранът откри в 30-ата минута, след като засече с глава центриране отляво на Симеон Атанасов. 10 минути по-късно Божов бе изведен сам срещу вратаря на Спортист и успя да го прехвърли за 2:0.

През второто полувреме бистричани извършиха 11 промени, като по този начин всички налични футболисти взеха участие в мача. В игра за Витоша не влязоха Иван Георгиев и Росен Танев, които наблюдаваха мача от трибуните.

Съставът на Витоша: Симеонов, Петров, Върбанов, Иванов, Андонов, Недялков, Садула, Стоянов, Господинов, Божов, Атанасов (Луков, Брестовички, Иванов, Димитров, Петров, Павлов, Ковачев, Тодоров, Лазаров, Михайлов, Манковски)