Кариана (Ерден) загуби с 3:4 като гост на Локомотив (Мездра) в контролна среща, играна на терена с изкуствена настилка в Мездра.

Четири от головете вкараха братята Златинови, като по-малкият Владислав се отличи с хеттрик за домакините. В 18-та минута с шут от 20 метра Никола Яначков изведе втородивизиония тим напред в резултата.

Петър Златинов възстанови равенството след половин час игра с прецизно изпълнение на фаул. Гостите направиха пълен обрат в мача в 40-та минута, като в основата на гола бяха други две от новите попълнения в зимната селекция. Ангел Русев свали с глава, а Евгени Игнатов-Бамзето изпрати кълбото в мрежата.

Секунди преди края на полувремето Владислав Златинов изравни. След почивката бившият нападател на Монтана само в разстояние на четири минути се разписа на два пъти за 4:2. В 70-та минута удар на нападателя на Кариана Румен Рангелов срещна гредата, а три по-късно Игнатов оформи крайния резултат с шут от далеч.