Лудогорец II стигна до точката в домакинството си на Локомотив (Горна Оряховица) от седмия кръг на Втора лига. Мачът в Разград завърши 2:2, след като тимът на Александър Димитров водеше минути преди края.

Дебют с екипа на "орлите" записа новото бразилско попълнение - защитникът Рафаел Форстър.

Георги Чукалов вкара и двете попадения за отбора от Горна Оряховица - във втората и 35-ата минути. В 5-ата Светослав Ковачев изравни за Лудогорец II, а точен за крайното 2:2 беше Олег Димитров в 85-ата.

След равенството "oрлите" имат 8 точки и са на деветото място. Локомотив (Горна Оряховица) е трети с 12 точки. Пред "железничарите" са само Локомотив (София) и Царско село (по 15 точки).

ВТОРА ЛИГА, 7 КРЪГ

9 септември 2017 г. (събота), 17:00 ч.

Оборище (Панагюрище) - Поморие 0:0

Ботев (Гълъбово) - Царско село 0:0

Монтана - Несебър 1:3
1:0 Атанас Илиев (5), 1:1 Иван Колев (6), 1:2 Жак Пехливанов (11), 1:3 Иван Колев (38)

Локомотив (София) - Нефтохимик 2:0
1:0 Илия Димитров (42), 2:0 Илия Димитров (86)

9 септември 2017 г. (събота), 18:00 ч.
Созопол - Струмска слава 2:1

1:0 Станимир Баев (29), 1:1 Кристиян Тасев (30), 2:1 Кирил Грозданов (56)

10 септември 2017 г. (неделя), 17:00 ч.
Лудогорец - Локомотив (Горна Оряховица) 2:2

0:1 Георги Чукалов (2), 1:1 Светослав Ковачев (5), 1:2 Георги Чукалов (35), 2:2 Олег Димитров (85)

11 септември 2017 г. (понеделник), 17:00 ч.