Чавдар (Бяла Слатина) едва издрапа до равенството 3:3 срещу новака в Северозападната "В" група Дунав (Селановци). Контролата се игра на стадион "Чавдар".

Гостите от дунавското село успяха да вкарат два гола още до 10-ата минута. Точни бяха Пламен Първанов и Станимир Георгиев. Владислав Симеонов успя да намали за Чавдар, но до края на първата част най-добрият в мача Пламен Първанов вкара втория си гол и така момчетата на Вачко Маринов се оттеглиха на почивката, водейки с 3:1 срещу тима от Западната "Б" група.

През вторите 45 минути футболистите на Чавдар обсадиха вратата на Косто Андонов-Шопа, който преди няколко седмици се завърна от Англия и от следващата седмица ще се присъедини към треньорския щаб на отбора като треньор на вратарите. Щурмът на домакините даде резултат и Владислав Симеонов с нови 2 гола оформи крайния резултат на 3:3.