Черно море победи с минималното 1:0 втория отбор на Черноморец - Поморие, който е воден от Петър Хубчев и се представя добре в Източната "Б" група. “Моряците” създадоха доста положения, но единственият гол падна малко преди края и бе реализиран от Дончо Атанасов.

В 17-ата минута централният защитник Александър Александров засече центриране от корнер с глава и стреля, но в ръцете на вратаря Янко Георгиев. Малко след него Ратников шутира силно, но покрай вратата. Минута преди почивката Адемар отправи хубав удар, а Георгиев с мъка изби.

Второто полувреме отново започна с по-добра игра на гостите от Варна. Дончо Атанасов стреля в 51-ата минута, но над вратата. Две по-късно отборът му получи дузпа след фаул срещу Божилов. Георги Илиев обаче би неточно.

В 77-ата минута Будионов бе изведен сам срещу Георгиев, но не успя да го преодолее. Все пак гол падна. В 80-ата минута Дончо Атанасов проби сам през центъра и с удар от дъгата пред наказателното поле вкара единственото попадение в мача.

За Черно море не играха болните Сашо Александров и Танко Дяков, както и бразилецът Самуел Камазола и македонеца Цветан Чурлинов. Последният получи почивка заради мускулен спазъм.