Черно море записа четвърти мач без успех в турския курорт Анталия. “Моряците” направиха 0:0 с македонския Хоризонт (Турново), след като преди това завършиха 2:2 с Гомел (Беларус) и паднаха от Спртул с 0:2 и Ягелония с 0:4. Македонският тим е предпоследен в класирането след есенния шампионат.

Като цяло Черно море доминираше в мача, но звездата Ермес Паломино направи два пропуска през първото полувреме. Дончо Атанасов имаше шанс да открие малко преди почивката, но също не успя. След паузата Стефан Генов направи доста смени, но това не се отрази на случващото се на терена. Родният тим натискаше, но нямаше късмет пред гола.

Черно море: Пламен Колев (46 – Петър Денчев), Сашко Александров, Живко Атанасов, Росен Колев (46 – Михаил Лазаров), Слави Сталев, Самуел Камазола, Георги Илиев, Илиян Капитанов (46 – Марлон Фернандес), Георги Божилов (70 – Румен Николов), Дончо Атанасов (60 - Адисон), Хермес Паломино (46 – Мирослав Манолов)