Черно море победи трудно с 1:0 новака Видима в Севлиево. Автор на единствения гол е бившият национал Георги Илиев. Огромната роля за попадението обаче е на вратаря на домакините, който проспа удар от около 40 метра.

Срещата не бе атрактивна. Играта беше равностойна и без много положения за гол. В средата на първото полувреме Даниел Георгиев стреля, но вратарят отрази удара му. “Моряците” показаха повече желание и след почивката, но нападателят Георги Божилов не намери целта в 52-ата минута.

В 69-ата минута гостите стигнаха до гол. Георги Илиев шутира от около 40 метра, резервният вратар на Видима Пантев проспа ситуацията и топката влезе във вратата.