Бронзовият медалист от миналото първенство Черно море загуби контролата с Калиакра, която се игра в Каварна с 2:3. Опитният Иван Райчев откри за Калиакра в 5-ата минута от дузпа, отсъдена за игра с ръка на Танко Дяков. В 9-ата минута Борносузов изравни с удар от фаул от 30 метра. Само 6 минути по-късно “моряците” стигнаха до обрат – 2:1 след гол на Герасим Заков, който получи отличен пас от Здравко Лазаров. Минута преди почивката Иван Петков изравни, след като засече с глава центрирана топка от корнер. В 62-ата Караджов оформи крайното 3:2. Кулибали и резервата Станислав Стоянов от състава на Черно море се контузиха./БЛИЦ

Черно море: Илчев, М.Лазарав, Дяков, Кулибали, Адемар, Маркес, Борносузов, Керчев, Какалов, Здр. Лазаров, Заков (Стоянов, Бачев, Трифонов, Даниел Георгиев, Румен Николов, Ангел Георгиев, Дил. Георгиев)