Черно море разгроми втородивизионния Светкавица с 6:0 в контролна среща, играна в паузата на шампионата. Головете вкараха младоците Тодор Колев, Владимир Каптиев и Даниил Ратников, новото попълнение Камазола, Мирослав Будинов и Георги Илиев. 200 души дойдоха на стадион “Тича”, за да гледат двубоя.

Мачът започна с равностойна игра. В 18-ата минута юношата на “моряците” Тодор Колев удари греда. Седем по-късно той успя да открие резултата след самостоятелен пробив. В 27-ата минута дошлият през зимата Владимир Каптиев удвои след удар по диагонала. Минута преди почивката и Даниил Ратников се разписа, като покачи на 3:0.

Малко след подновяването на играта и Даниел Георгиев удари греда. В 53-ата минута бразилецът Самуел Камазола открадна от защитник и мушна топката под плонжа на вратаря. В 60-ата минута Мирослав Будинов направи 5:0. Четвърт час преди края на мача Георги Илиев оформи крайното 6:0.

Черно море: Денчев, Ал. Александров, Дяков, Стоянов, Д. Петков, Ратников, Р. Николов, Т. Колев, Каптиев, Лазаров, Тиаго (Камазола, Г. Илиев, Д. Георгиев, Андреев, Будинов, С. Александров, Мурадов, Михалев)