ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Прогнозите на Рени Камберова и Дичо за резултата от мача в играта Букмейкър БЛИЦ - ТУК!

Черно море победи ЦСКА 1948 с 2:1 в среща от 25-ия кръг на efbet Лига.

Домакините откриха резултата рано-рано. Бирсент Карагерен допусна груба грешка в отбрана в четвъртата минута, Илиан Илиев - младши му взе топката и я подаде на Исмаил Иса, който отблизо се разписа за 1:0.

След половин час игра ЦСКА 1948 стигна до равенство след попадение на Радослав Кирилов.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

Девет минути след началото на втората част Мазир Сула можеше да отбележи изключително красив гол. Той пое, обърна се, и стреля от въздуха, но Петър Маринов показа отличен рефлекс и изби в корнер.

Черно море поведе в 66-ата минута, когато Исмаил Иса скочи най-високо в наказателното поле и с глава се разписа за 2:1.

Черно море се изравни по точки с лидера Лудогорец, но е с два мача повече. ЦСКА 1948 заема шестата позиция в таблицата с 37 точки.

ЧЕРНО МОРЕ - ЦСКА 1948 2:1
1:0 Исмаил Иса (4'), 1:1 Радослав Кирилов (31'), 2:1 Исмаил Иса (66')

По-важното от мача по минути:

1' Начало на срещата.
4'  ГОООЛ за Черно море! Груба грешка в отбраната на ЦСКА 1948, Илиан Илиев - младши подаде към Исмаил Иса и той отблизо откри резултата.
31'  ГОООЛ за ЦСКА 1948! Радослав Кирилов пое топката отдясно и стреля в обратния ъгъл за 1:1.
45' Край на първото полувреме.

46' Начало на втората част.
66'  ГОООЛ за Черно море! Исмаил Иса засече центриране от корнер и направи резултата с 2:1 с глава.
90+5' Край на мача.

Черно море ЧЕРНО МОРЕ: 25. Иван Дюлгеров – 6. Виктор Попов, 3. Живко Атанасов, 28. Влатко Дробаров, 2. Цветомир Панов (26'  15. Даниел Мартин) – 27. Даниел Димов (К) , 71. Васил Панайотов – 11. Илиан Илиев-младши (70' 33. Мишаел (85' 23. Едгар Пашеко) ) , 99. Уеслен Жуниор, 10. Мазир Сула – 86. Исмаил Иса
Резерви: 84. Християн Славков – 4. Росен Стефанов, 9. Атанас Илиев, , 16. Андреяс Калкан, 17. Мартин Милушев, , 29. Берк Бейхан,
Треньор: Илиан Илиев

ЦСКА 1948ЦСКА 1948: 1. Петър Маринов – 15. Симеон Василев , 14. Теодор Иванов, 3. Росен Божилов, 9. Бирсент Карагарен  – 39. Парвиз Умарбаев, 21. Емил Ценов (76' 20. Антонио Вутов)  – 8. Педриньо, 7. Талис , 10. Радослав Кирилов (К)  – 25. Евгений Сердюк
Резерви:  12. Леви Нтумба – 6. Радослав Илиев, 24. Ерденис Гурища, 31. Том Рапнуи, 44. Калоян Стрински, 58. Марто Бойчев, 87. Симеон Димитров, 92. Пиер Нгуинда
Треньор: Николай Панайотов

Съдия: Станимир Тренчев
Стадион: "Тича", Варна
Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,  - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР