Черно море допусна загуба с 1:2 от Виторул в контролна среща, играна на градския стадион в Балчик. "Моряците" допуснаха обрат пред погледа на легендата на румънския и световен футбол Джика Хаджи, който е треньор на тима от северна ни съседка.

Варненци поведоха в 39-ата минута чрез Педро Еуженио, но след почивката вторият в класирането на румънското първенство обърна резултата с попадения на Флорин Чернат (63) и Танасе (81).

Черно море: Чанович (46-Николов), Костадинов (46-Райков), Траянов, Кулибали (46-Петков), Жиньо, Еуженио, Георгиев, Паланков, Неделчев (46-Хриърс, 85-Николай Минков), Курьор (46-Бижев), Вареа
Треньор: Н. Спасов

Виторул: Бузбуки, Бензар, Боли, Цару, Митаке, Филип, Чернат, Атанович, Янис Хаджи, Николица, Кицу (Танасе)
Треньор: Г. Хаджи

Съдия: Драгомир Драганов