Черно море (Варна) победи Добруджа с 2:0 в контрола среща, играна на стадион “Дружба” в Добрич. И двете попадения в срещата паднаха през втората част.

"Моряците" поведоха в резултата в 68-ата минута, в която Велислав Василев получи дълго подаване зад гърба на бранителите от Росен Стефанов, финтира вратаря и стреля за 1:0. Само две минути по-късно Леандро Андраде стреля опасно, но влезлият на смяна вратар Христо Ковачев спаси.

В 80-ата минута Евгений Сердюк бе изведен сам срещу вратаря от Велислав Василев и реализира за 2:0.

Стартови състави на двата тима:

ДОБРУДЖА: Димитър Илиев, Дани Златков, Ивайло Минчев, Иван Жечков, Ахмед Адемо, Мирослав Начев, Мартин Максимов, Якуб Идризов, Андриан Димитров, Стефан Митев, Рангел Абушев
(Велислав Василев, Евгений Сердюк, Леандро Андраде, Стефан Велев и Живко Атанасов. Те заемат местата на Мартин Милушев, Зе Гомеш, Фуде Гираси, Цветомир Панов и Влатко Дробаров)

ЧЕРНО МОРЕ: Иван Дюлгеров, Влатко Дробаров, Росен Стефанов, Цветомир Панов, Сами Ел Анаби, Калин Георгиев, Мартин Милушев, Павел Георгиев, Родриго Енрике, Фоде Гираси, Зе Гомеш