ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НА БУКМЕЙКЪР ТУК!

Черно море загуби с 0:1 от чешкия Слован Либерец с 0:1 в първата си контрола от лагера в Турция.

Първата част премина равностойно с по няколко интересни атаки, но без точен удар към една от двете врати.

Първата опасност за Иван Дюлгеров дойде в 5-ата минута на срещата, но стражът на “моряците” се справи.  След четвърт час игра Росен Стефанов стреля покрай гредата от воле.

Росен Стефанов получи втори жълт картон  в 35-ата минута, но след разбирателство със съперника, неговото място зае Влатко Дробаров.

WINBET – забавление онлайн с над 1400 слот игри! (18+)

След час игра „моряците“ създадоха добра възможност за гол, като Първо Влатко Дробаров стреля, но играч на Слован протегна крак и парира. Топката попадна в Исмаил Иса, който обаче я изпрати над гредата.

Малко след това грешка в изнасянето на топката позволи на играч на Слован Либерец да се озове на стрелкова позиция и отправи опасен удар по земя, но покрай гредата.

Минути преди края Филип Хорски засече центриране отляво и реализира единствения гол в мача (1:0), оказал се победен за чехите.

Следете с БЛИЦ: Зимна подготовка 2024