Черноморец 1919 приключи есенния полусезон на „А” Областна футболна група с победа.  Възпитаниците на треньора Нено Ненов се наложиха с 3:2 над Свети Никола.

Двубоят започна ударно за Черноморец. Не бяха изминали 180 секунди игра, когато Слави Костенски засече с глава центриране от корнер на Жулиен Парушев, откривайки резултата. В 12-ата минута бившият играч на Свети Никола Асен Джамбазов удвои аванса на домакините. Той бе изведен чудесно от Християн Георгиев и сам срещу вратаря не сгреши. В 33-ата минута Черноморец получи правото да изпълни дузпа. Ударът от бялата точка на Жулиен Парушев, обаче бе отразен от вратаря на „светиите” Здравко Недялков. Все пак, в 39-ата минута авансът на „акулите” придоби класическо измерение. Жулиен Парушев не прати топката за трети път в мрежата на гостите с прекрасен удар от границата на наказателното поле.

През втората част настъпи отпускане в редиците на Черноморец, което доведе до до две попадения в тяхната врата. В 57-ата минута Георги Иванов намали изоставането на своя отбор. Само 120 секунди по-късно Мирослав Загорски върна интригата в мача, правейки резултата 3:2.