Убедителният лидер в Североизточната "В" група Черноморец (Балчик) се класира за финала на Аматьорската футболна лига след победа с 4:1 над Партизан (Червен бряг). Двубоят се игра на стадион "Локомотив” в Дряново.

Момчетата на Георги Иванов – Геша превъзхождаха своя съперник през цялата среща и логично спечелиха. В 25-ата минута голмайсторът на Черноморец Васил Тачев откри резултата. В 28-ата Виктор Митев направи 2:0 с красива странична ножица.

Минута след почивката Партизан намали на 1:2, а точен за тима от Червен бряг беше Цветан Петров от пряк свободен удар.

В 52-ата минута авансът на Черноморец отново стана два гола след попадение на Ивайло Лазаров. Точен за крайното 4:1 беше Ахмед Хихмед.

На финала Черноморец (Балчик) ще спори срещу победителя от другия полуфинал Несебър – Септември (София).

Kласиране, програма и резултати в четирите "В" групи - ТУК !!!