Черноморец (Балчик) победи с минималното 1:0 Локомотив (София) в двубой от Втора лига. Голът за "сините" отбеляза Владислав Мирчев от дузпа.

Столичани започнаха мача по-добре и владееха инициативата в голяма част от двубоя.

Мартин Станкев беше повален в наказателното поле в 8-ата минута, когато получи дълго подаване, но изненадващо реферът Красимир Кръстев не посочи бялата точка.

В края на първото полувреме стигнаха и до гол. Той обаче бе отменен, незнайно защо. Повторенията показаха, че попадението на Хазуров бе абсолютно чисто.

В 77-ата минута бе отсъдена дузпа за домакините, която бе реализирана от Владислав Мирчев.

"Железничарите" опитаха да стигнат поне до точката, но лошият терен и добрата защита на домакините не им позволиха.

Така Локомотив остава 9-и след шестнадесет кръг и е с актив от 19 точки. Балчик е две места нагоре с 3 пункта повече.