В истински голов екшън Черноморец победи ЦСКА с 4:3 на старта на първенството в елитната юношеска група до 17 години. Двубоят се игра на стадион “Черноморец” в Бургас.

Гостите поведоха на два пъти с 1:0 и 2:1, но младите “акули” изравниха, чрез Радослав Градев с елегантнен удар покрай вратаря и Стоян Кижев с глава след корнер. До почивката Черноморци дори успяха да излязат напред. Милчо Ангелов беше изведен сам и хитро копна кълбото над червения страж.

През второто полувреме ЦСКА доведе резултата до 3:3, но точка в спора сложи капитанът на домакините Стоян Калев с победен четвърти гол, 10 мин преди края. Мъжките отбори на Черноморец и ЦСКА мерят сили в неделя вечерта от 21:00 часа в мач от 2 кръг на “А” група./БЛИЦ