Черноморец победи с класическото 3:0 Спортист (Своге) в мач от четвъртия кръг на "А" група. И трите попадения за "акулите" реализираха чужденци - Ектор Гонсалес (в 26-ата минута), Адриан Фернандеш (34) и Роберто Карбони (40), които се разписаха преди почивката.

Отборът на Красимир Балъков вече има 10 точки в актива си и оглави класирането в майсторската ни група.

Официален дебют за Черноморец направи юношеският национал Георги Терзиев, както и завърналият се в родното първенство Георги Чиликов.

Очаква се до часове Спортист (Своге) да остане без треньор. По всяка вероятност Александър Александров ще бъде уволнен заради слабите резултати на новака - 1 равенство и 3 загуби от началото на сезона. /БЛИЦ

ЧЕРНОМОРЕЦ - СПОРТИСТ 3:0
1:0 Ектор Гонсалес (26), 2:0 Адриан Фернандеш (34), 3:0 Роберто Карбони (40)