Черноморец (Бс) записа победа с 3:2 срещу Калиакра (Каварна), в контролна среща играна снощи в Обзор. През целия двубой "акулите" диктуваха събитията на терена. Димитър Димитров не можеше да използва услугите на голяма част от своите футболисти. Заради повиквателната в представителния национален отбор Цветомир Цонков пропусна срещата, а с младежката формация на България са Георги Терзиев и Борислав Балджийски. Срещата бе тест за играчите, които са на проби в тима- Данзелот и Анеси.

Резултатът бе открит от Яни Пехливанов, но Калиакра успя да обърне резултата до края на първото полувреме. През втората част Анеси изравни от дузпа, а Венцислав Христов донесе победата за бургазлии.

След срещата играчите на Черноморец получиха два дни почивка, като подновяват тренировки в понеделник.