Черноморец загуби минимално с 0:1 от елитния турски Касъмпаша. Контролната среща се игра на официалния стадион на домакините „Реджеп Ердоган”, информираха от щаба на „акулите“.

През целия мач играчите на Черноморец стояха равностойно на своя противник, като на няколко пъти имаха възможност да отбележат гол. Още в 4-та минута Ванчо Траянов стреля от около 20 метра, но ударът му мина встрани от вратата. Втората сериозна опасност в мача отново бе дело на бургазлии. Ванчо Траянов беше изведен и след много силен удар стражът на домакините успя да избие в корнер. След хубава атака в 69-ата минута Танер Йълдъз отбеляза и донесе победата на Касъмпаша. До края на срещата не се случи нищо запомнящо се и резултатът остана непроменен.

Състав на Черноморец: Янко Георгиев, Траян Дянков, Пехливанов, Стоянов, Филипов, Цонков, Траянов, Нлундулу, Паланков, Ангелов, Йорданов (Дашев, Башлиев, Янис, Дрянов, Арно, Лола).