Черноморец разби Локо (Мз) с 4:0 в мач от 5-ия кръг на първенството в дублиращата група. До почивката домакините не успяха да превземат вратата на Стефано Кунчев, който се отчете с отлични изяви. След почивката "акулите" се отпушиха.

Малко след подновяването на играта Тачев откри след разбъркване. Противникът беше пречупен окончателно в рамките на 2 минути в средата на втората част. В 65-ата минута току-що влезлият като резерва Цвятко Петков удвои с премерен удар от границите на наказателното поле, а в 66-ата Георги Терзиев с глава направи аванса на своя тим класически. В последните секунди Стоян Мантаров беше съборен за дузпа и Живко Петков не сбърка от бялата точка за крайното 4:0.

Орлин Старокин се върна в игра след контузия и игра през второто полувреме. Старокин получи мускулна травма, а след това прекара и вирусно заболяване, като в продължение на три седмици се възстановяваше./БЛИЦ