Черноморец (Бургас) изненадващо не успя да победи Хасково. Втородивизионният тим измъкна 2:2 срещу елитния съперник.
Гостите дори поведоха още в 10-ата минута, когато Недялко Хубенов вкара красив гол от над 25 метра.

Отговорът на бургазлии дойде десетина минути по-късно, когато Яни Пехливанов засече с глава центриране на Карлос Фонсека за 1:1. До края на първата част момчетата на Димитър Димитров изпуснаха няколко добри положения. Новото попълнение Годфред Бекуе на два пъти излезе на голова позиция, но първо уцели тялото на вратаря, а после би над напречната греда. Пропуски направиха още Милчо Ангелов, Карлос Фонсека и Симеон Райков.

Гостите от Хасково успяха отново да поведат в резултата четвърт час преди края, когато Емил Ангелов – Бабангида, вкара дузпа. Крайното 2:2 оформи Жереми Манзоро, който вкара директно от пряк свободен удар.

Следващата и последна контролна среща на тима е тази събота от 14:00 часа срещу Калиакра (Каварна). Мачът ще се играе на тренировъчната база „Гнездо на акули“.

СЛЕДЕТЕ С БЛИЦ: "А" ГРУПА - ТРАНСФЕРИ И ПОДГОТОВКА