ЦСКА победи с класическото 3:0 Левски-Раковски в първия си мач от пролетния полусезон в Елитната юношеска група до 17 години, който се проведе на стадион "Бонсист".

Момчетата на Сашо Борисов поведоха в 16-ата минута след гол с глава на Марк-Емилио Папазов, пише cska.bg. В 34-та той подаде на Цветомир Цанев, който удвои преднината на "червените".

Класиката оформи Димитър Михайлов в 70-ата минута, след като беше изведен от Даниел Иванов.

В следващия кръг ЦСКА U17 гостува на Витоша (Бистрица). "Червените" са четвърти в класирането с 37 точки. На върха с по 41 са Ботев (Пловдив) и Левски.

Съставът на ЦСКА: Илия Шаламанов (в), Александър Бучков, Християн Петров, Мартин Аврамов, Кристиян Атанасов, Емил Ценов (к), Иван Иванов, Димитър Михайлов, Даниел Иванов, Марк-Емилио Папазов, Цветомир Цанев
Резерви: Майкъл Георгиев (в), Преслав Страшимиров, Марио Николов, Георги Замфиров, Александър Цонев, Александър Няголов
Треньор: Сашо Борисов