Минимален успех с 1:0 постигна Витоша (Бистрица) при гостуването си на Академик (Свищов) в среща от 8-ия кръг на "Б" група. Двубоят беше дебютен за новия наставник на "студентите" Румен Стоянов.

В герой за "тигрите" се превърна Четин Садула, който вкара единственото попадение в срещата в 53-ата минута.

Гостите имаха шанс да удвоят аванса си, но Николай Божов финтира бранителите и вратаря на домакините, след което обаче озовал се пред празната врата стреля в гредата.

Десетина минути преди края на двубоя пък Кристиян Тафраджийски пропусна да донесе точката на Академик.

След успеха Витоша (Бистрица) събра 11 точки и е в средата на таблицата, докато Академик е на предпоследното 13-о място с 5 точки.