Четирима юноши започват от първата минута за "Левски" в домакинството на Марек. Двубоят от последния 32-и кръг на "А" група стартира в 20:00 часа на "Георги Аспарухов". Наставникът Стойчо Стоев очаквано дава почивка на голяма част от основните футболисти, пазейки ги за финала за Купата на България срещу Черно море - в събота от 20 часа на стадион "Лазур".

Титуляри срещу Марек са централният защитник Деян Иванов, близнаците Радослав и Борислав Цоневи, както и Божидар Краев. Атаката ще води Валери Домовчийски, а Антонио Аниете е на пейката. Както е известно, испанецът спори с Мартин Камбуров за голмайсторския приз на "А" група. Капитанът на Локомотив (Пловдив) има 13 попадения, след като днес не вкара при победата с 2:1 над Черно море, докато Аниете е с гол по-малко - 12.

„ЛЕВСКИ“: 23.Пламен Илиев, 2.Александър Александров, 32.Деян Иванов, 31.Емил Нину, 14.Веселин Минев, 77.Стефан Велев, 18.Борислав Цонев, 12.Божидар Краев, 22.Владислав Мисяк, 21.Радослав Цонев, 17.Валери Домовчийски
Резерви: 29.Боян Йоргачевич, 4.Мики Орачев, 5.Борислав Стойчев, 25.Георги Янев, 7.Либан Абди, 19.Илия Димитров, 20.Антонио Аниете
Треньор: Стойчо Стоев