Българският шампион Лудогорец спечели и четвъртата си контрола по време на подготвителния лагер в Англия. Тимът от Разград се наложи с 4:2 над румънския Динамо (Букурещ).

Тимът на Стойчо Стоев поведе още в 5-ата минута с гол на Жуниор Кищада, а в последните 15 минути на първата част се разписаха Дани Абало и Марселиньо.

В началото на втората част резервите Денис Лемац и Богдан Гаврила върнаха две попадения и направиха изоставането на тима си само един гол. В 64-ата минута Абало вкара втория си гол в мача.

Лудугорец – Динамо (Букурещ) 4:2
1:0 Жуниор Кишада (5), 2:0 Дани Абало (32), 3:0 Марселиньо (39), 3:1 Денис Лемац (50), 3:2 Богдан Гаврила (56), 4:2 Дани Абало (64)

Лудогорец: Владислав Стоянов, Козмин Моци, Георги Терзиев, Йордан Минев, Шоко, Абел Анисе, Христо Златински, Йерун Луму, Даниел Абало, Жуниор Кишада, Марселиньо
През второто полувреме влизат: Иван Чворович, Светослав Дяков, Жуниор Кайсара, Александър Александров, Вандерсон, Михаил Александров, Фабио Ешпиньо, Роман Безяк, Александър Барт, Върджил Мисиджан, Витиня

Динамо (Букурещ): Каталин Самоила, Лауренциу Рус, Адриан Попа, Алесандру Йоница, Колинс Фаи, Стефан Бърбояну, Мансали Бубукар, Елтон, Дорин Ротариу, Валентин Лазар, Камил Билински
През второто полувреме влизат: Лемац, Гаврила

Следете с БЛИЦ: "А" група - трансфери и подготовка