Локо (Пд) победи сборния отбор на община Брезово с 4:1 в контрола, играна снощи на помощния терен на "Лаута". По два гола отбелязаха португалецът Руи Ферейра и чилиецът Карлос Еспиноса, които карат проби в тима. Първият бе най-добрият на терена и в 19-ата и 28-ата минута изведе “черно-белите” с два гола напред. В 35-ата минута Дамян Митев нацели напречната греда. Минута по-късно Карлос Еспиноса бе повален в наказателното поле и сам вкара дузпата.

След почивката двата отбора си размениха по един гол. Първо тимът на община Брезово намали, а Еспиноса вкара втория си гол в мача и оформи крайното 4:1. Треньорът Канатларовски заложи предимно на юноши.

Локо (Пд): Римпопов, Пейков (59 - Бутраков), Божиков, Бисеров, Йонов (46 - Якалиев), Чилингиров (46 - Карагьозов), Узунов, Еспиноса (59-Митков), Митев (46-Божаков), Касасола (59-Негов), Ферейра