Бившият футболист Даниел Златков, известен като БГ Роналдо заради визуалната прилика с португалската звезда, наруши мълчанието и с удоволствие прие да даде интервю за БЛИЦ Live. Гостувахме на 36-годишния здравеняк във фитнеса в Благоевград, в който работи в момента. 

Златков е една от ексцентричните личности в българския футбол в последните години. Сърцатият и безкомпромисен защитник игра за Миньор (Перник), Славия, турския Болуспор, Ботев (Пловдив), Черно море и други отбори, а за последно беше в Добруджа - до лятото на 2022 г. 

Каква е причината да спре футболната си кариера, как се нави да влезе в клетката и да стане ММА боец? Това са само малка част от въпросите, на които Златков отговори пред камерата ни.

Преди дни пък се разбра, че той е сред участниците в предстоящия шести сезон на криминалната сага “Под прикритие”.

"В различни моменти от кариерата ми имаше варианти да заиграя и в Левски, и в ЦСКА. И с двата гранда съм си договарял личните условия, но...", обясни Дани Златков, който разказа пред БЛИЦ Live редица интересни истории, включително тайни от родния футбол.

Очаквайте по-късно днес целия подкаст!