ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Българският национален отбор по футбол за седми път днес ще играе мач на 27 март. Довечера гостуване в Будапеща на Унгария в европейска квалификация.

В досегашните шест мача на тази дата имаме 3 победи, 2 загуби и 1 равенства. Само един от двубоите е официален – с Шотландия в Глазгоу. Както тази вечер, така и през 1991 година играем европейска квалификация. Завършваме 1:1 с гол на Емил Костадинов.  Тогавашната звезда на Порто изравнява в 89-ата минута. Влезлият като резерва две минути по-рано Лъчезар Танев излиза сам срещу вратаря Анди Горам, финтира го, но е съборен. Топката обаче попада в Костадинов, който я праща в мрежата за 1:1.   Днес всички желаем в най-лошия случая резултатът довечера от битката с унгарците да е същият като в Глазгоу преди 32 години.