Какви са прогнозите на Станислав Станков и Георги Младенов за резултата от мача в играта Букмейкър БЛИЦ може да видите - ТУК!

ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Локомотив (Пловдив) записа домакинска загуба с 1:2 срещу Хебър в мач от 22 кръг на efbet Лига. Успехът на „гробарите“ на "Лаута" дойде по драматичен начин след обрат и победен гол в 11-ата минута на добавеното време. Автор на победното попадение стана дебютантът Шейх Диаманка, който се появи в игра като резерва. През второто полувреме ВАР отмени гол и дузпа за пловдивчани.

По този начин тимът от Пазарджик за първи път в своята история не загуби гостуване на „смърфовете“ в двубой от елита. „Черно-белите“ бяха спечелили предишните три шампионатни срещи срещу „гробарите“ в Пловдив.

Ремито сложи край на серията на Локомотив (Пловдив) от две поредни победи. Хебър от своя страна прекъсна поредицата си от седем мача без победа. „Черно-белите“ завършиха двубоя с човек по-малко. В добавеното време Ангел Лясков получи червен картон заради удар без топка.

Домакините взеха ранен аванс. В десетата минута Оливие Камдем проби по дясното крило и центрира към наказателното поле, където Йоан Баи засече топката. Ударът му беше спасен от Петър Дебърлиев, но Христо Иванов се разписа при добавката. След половин час игра голмайсторът за Локомотив (Пловдив) трябваше да напусне принудително, след като с Жоан Сеско от Хебър си сблъскаха главите. Двамата бяха бинтовани, но Иванов не можа да довърши мача.

WINBET – забавление онлайн с над 1400 слот игри! (18+)

До края на първото полувреме Баи стреля неточно към вратата на Хебър. Гостите отвърнаха с изстрели извън наказателното поле на Олексий Збун и Георги Каракашев, при които топката мина встрани от рамката на Кристиан Томов. Само пет минути след началото на втората част Хебър изравни. Марк-Емилио Папазов се оказа непокрит във вратарското поле и с глава засече центриране на Стефан Цонков отдясно.

В 59-ата минута с помощта на ВАР не беше зачетено попадение на Локомотив (Пловдив) заради засада на Димитър Илиев, а минута по-късно с намесата на видеоповторение беше отменена отсъдена дузпа за домакините. Десет минути преди края резервата на "смърфовете" Петър Андреев засече подаване на Оливие Камдем, но не успя да нанесе добър удар, тъй като му попречи неговият съотборник Бабакар Дион.

В шестата минута на добавеното време Георги Вълчев имаше добър шанс да донесе победата за гостите. Той с глава засече центриране от корнер, но ударът му не се оказа проблем за вратаря Кристиан Томов. В 11-ата минута на добавеното време Хебър стигна до успеха. Шейх Диаманка настигна изпратената напред топка и с глава прехвърли излезлия напред вратар Кристиан Томов.

С този успех Хебър събра актив от 23 точки и излезе на 12-о място, изпреварвайки Локомотив (София), който е с точка и мач по-малко. В следващия кръг тимът на Любослав Пенев приема Левски на 4 март. Локомотив (Пловдив) е четвърти с 41 точки, а на 2 март гостува на Крумовград.

ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ) – ХЕБЪР 1:2
1:0 Христо Иванов (10), 1:1 Март-Емилио Папазов (51), 1:2 Шейх Диаманка (90+11')

PFK Lokomotiv Plovdiv 1926Локомотив (Пловдив): 81. Кристиан Томов, 44. Ангел Лясков , 91. Хорхе Сегура, 4. Мартин Паскалев , 71 Оливие Камдем, 17. Мартин Райнов (88-12. Ефе Али), 6. Христо Иванов  (28-9. Мичи Нтело), 21. Евандро, 10. Йоан Баи (77-11. Петър Андреев, 14. Димитър Илиев, 7. Бабакар Дион
Резерви: 23. Динко Хоркаш, 12. Ефе Али, 16. Кристиян Пешов, 20. Милош Петрович, 22. Ивайло Иванов, 11. Петър Андреев, 5. Тодор Павлов, 9. Мичи Нтело
Треньор: Александър Томаш

Хебър: 1. Петър Дебърлиев, 43. Жоао Сеско  , 7 . Георги Вълчев, 33. Стефан Цонков, 99. Георги Каракашев , 24. Лазар Марин, 84. Стилиян Тисовски (46-75. Йоан Н'зи), 14. Олексий Збун, 10. Ангел Бастунов, 9. Николас Пенев (66- 8.Красиан Колев), 17. Марк-Емилио Папазов  (66-5. Шейх Диаманка  )
Резерви: 88. Мартин Янков, 32. Боян Загорски, 21. Божидар Пенчев, 18. Иван Дишков, 8. Красиан Колев, 75. Йоан Н'зи, 3. Богомил Божуркин, 23. Сашо Лебанов, 5. Шейх Диаманка
Треньор: Любослав Пенев

Пловдив, ст. „Локомотив“
Съдия: Петър Кузев

По-интересното по минути
1 – Начало на мача
10 -  ГОООЛ! Локо (Пловдив) откри резултата. Камдем центрира отдясно, Йоан Баи засече от наказателното поле, но стреля право в тялото на Дебърлиев. При добавката Христо Иванов прати топката във вратата.
29 -  Принудителна смяна в Локомотив. Голмайсторът Иванов напусна игра, след като с Жоао Сеско си блъснаха главите
35 - Опасен удар на Йоан Баи от наказателното поле на Хебър, но топката мина над вратата
42 - Олексий Збун стреля диагонално извън наказателното, но много неточно встрани
43 - Каракашев би от дъгата на пеналта на Локомотив (Пловдив), но топката мина встрани от вратата
45+4 - Край на първото полувреме
----------------------------
46 - Начало на второто полувреме
47 - Марк-Емилио Папазов нахлу в наказателното поле на домакините, но стреля над вратата
51 -  ГОООЛ! Хебър изравни. Марк-Емилио Папазов се разписа с глава, след като от вратарското поле засече центриране отдясно на Стефан Цонков
59 -  Отменен гол за Локомотив. Димитър Илиев засече топката пред голлинията на Хебър и я прати във вратата след удар на Хорхе Сегура с глава. Капитанът на "смървоте" обаче беше в засада, което беше доказано с намесата на ВАР
60 -  Отменена дузпа за Локо (Пловдив)! След удара на Бабакар Дион топката се удари в ръката на Георги Вълчев и съдията Петър Кузев посочи бялата точка. Повторенията показаха, че преди това топката се удря в бедрото на Вълчев и след това в лявата му ръка и реферът отмени първоначалното си решение
79 - Петър Андреев в наказателното поле засече подаване на Камдем, но си попречи с Дион и не успя да нанесе хубав удар
90+7 - Георги Вълчев с глава засече центриране от корнер, но топката не беше проблем за Кристиан Томов
90+8 -  Локомотив (Пловдив) остана с човек по-малко. Ангел Лясков получи червен картон заради удар без топка пред очите на съдията
90+11 -  ГОООЛ!!! Хебър стигна до обрат! Шейх Диаманка се възползва от грешка на защитата, настигна подадена напред топка и с глава прехвърли излезлия напред вратар
90+13 - Край на мача

Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,  - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР