Левски допусна загуба от Монтата с 0:1 в среща от първенството на дублиращите отбори, играна днес в северозападния град. Единственият гол падна в средата на второто полувреме и бе дело на бившия играч на "сините" Мирослав Иванов, известен с прякора Шуменския Деко.

В мача взеха участие и футболистите, попадащи в селекцията на Гонзо за представителния отбор - Виктор Генев, Александър Киров, Шакиб Бензукан както и дебютиралият срещу Литекс юноша Георги Ангелов. Това е втора поредна загуба за втория състав на Левски, след като в предишния кръг от първенството на дублиращите отбори допусна домакинско поражение от Черно море с 1:2. Съставът на "сините" в днешния мач:

Ивайло Василев, Иван Стоянов, Симеон Иванов, Стилиян Николов, Виктор Генев, Георги Ангелов, Александър Киров, Шакиб Бензукан, Костадин Аджов, Борислав Балджийски, Даниел Шмедин. През второто полувреме в игра се появиха Валентин Миленов, Роналд Донев, Павел Петков и Живко Атанасов./ БЛИЦ